Eda Bilişim Teknolojileri

Eda Bilişim Kuruluş;

Eda Bilişim Teknolojileri, 11 Eylül 2015 tarihinde aktif halde çalışmalarına başlamış olup; hizmetlerinin başında bilgisayar oem parçaları satışı, güvenlik sistemleri ürünleri satışı ve web sitesi barındırma, alan adı satış ve alımı faaliyetleri gelmektedir. https://www.edabilisim.com/ web sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.


Amaç;

Güvenlik sektöründe yer alan uygulamaların en etkilisi güvenlik kameraları olmakla birlikte sistemin en doğru şekilde kurulması ve kusursuz bir güvenlik sistemini sağlamaktır. Teknolojinin yakından takip edilip en yeni bilgisayar kurulumları ve kullanımlarında destek sunmakla beraber ev, işyeri ve değerli alanlarınızın güvenliği sağlanacaktır. Her yerde bulamayacağınız orijinal elektronik parçalarına da Eda Bilişim aracılığı ile kolayca ve hızlıca ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlarla temin edebileceğiniz bilgisayar parçalarınızın da sisteminiz ile uyumlu olup olmadığını yine site üzerinden denetleyebilirsiniz.

Sadece güvenlik sistemleri ya da tüm parçaları temin etmenize yardımcı olmuyoruz. Sitemiz üzerinden, her yerde bulamayacağınız yazılımlara da ulaşmak çok kolay. Ana sayfa üzerindeki üst menüde bulunan Ürünler kısmını kullanarak satışa sunulan yazılımlara ulaşabilirsiniz. Kendinize ait bir web sayfanız olmasını ister iseniz, yine isminizin tescil edileceği domain isimlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Alan adlarınızı alırken host hizmeti de sitemiz tarafından verilmektedir.

Eğitimli kişilerin uzman ekipmanlar ile bilgisayar ve güvenlik sistemlerini en doğru ve verimli şekilde sizlerin hizmetine sunacak olan Eda Bilişim, cihaz kalitesinden cihazın kullanım boyunca sağlayacağı en doğru verime kadar her şeyi plan program ve doğru kurulumu sağlayacaktır.. Yine sitemizde bulunan iletişim linki üzerinden isminiz, mail adresiniz ve istediğiniz yardım konusu ya da talep konusunu girerek, Eda Bilişim Teknolojileri tarafından yapılmasını istediğiniz yenilik ya da geliştirmeleri talep edebilirsiniz. Sistemimiz üzerine düşecek olan notunuz, veri tabanımızda tutularak, isteğiniz sitemizin kaydında kalacaktır. Eda Bilişim Teknolojileri, gerek güvenlik sistemleri ile gerekse domain sunma sistemi ile de kullanıcılarımıza sınırsız hizmet vermektedir. Sitemizde bulunan destek kısmına yazarak veya telefon ile iletişe geçerek gerekli olan ihtiyaçlarınızı paylaşabilirsiniz, gerekse sorunlarınızı dile getirerek teknik destek alabilirsiniz.


TİCARİ BİLGİLERİMİZ


Firmamız Türkiye Cumhuriyeti Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ETBİS(elektronik ticaret bilgi sistemi) Sistemine ve Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odasına kayıtlıdır.