Güvenlik sistemleri ürünleri ve satışı

Güvenlik sistemleri

İş yeri ve evleriniz için güvenlik açısından kamera ihtiyaçlarınıza farklı çözümler sunuyor. Bu konuda sizler için Kamera Sistemleri hizmeti vererek bulunduğunuz alanı ya da iş yerinizi güvenle korumanızı sağlıyoruz. İş yeri ya da evlerinizi 7/24 koruyabilen bu sistemler sayesinde artık HD güvenlik kameralı çözümleri www.edabilisim.com olarak bizlerde bulabilirsiniz.


Temel güvenlik sistemlerinin yanında Hırsız Alarm Sistemleri hizmeti de alarak güvenliğinizi 2 katına çıkarabilirsiniz. Sizlere özel güvenlik sistemleri sunan firmamız kablolu ve kablosuz alarm sistemleri sayesinde bina, ofis ya da daha büyük işletmelerinizi hırsızlara karşı koruyan sistemleri ile hizmet vermektedir.

Yangın Alarm sistemleri binanızın yangın konusundaki güvenilirliğini sağlamaya yarayan alarm sistemlerinin başında gelmektedir. Yangın algılama ve alarm sistemleri sayesinde çıkabilecek yangınları başlangıçta tespit ederek müdahale edebilirsiniz. Bu sayede hem mal hem de can güvenliğiniziz koruyabilirsiniz. Tüm güvenlik sistemleri önemlidir fakat yangın algılamanın gerekliliği günümüzde daha fazla olmaktadır. Yürürlükte olan yangından korunma yönetmeliğine ve standartlarına uygun olarak firmamızca tasarlanan bu sistemler, günümüzdeki teknolojik değişimlere de ayak uydurarak sizlere sunulmaktadır.

Firmamızın verdiği hizmetler arasında PDKS (Personel Devam Kontrol Sistemleri)'de bulunmaktadır. Çalışanlarınızın iş yerine giriş ve çıkış olarak yetkilendirilmesini ve bunun yanında mesai, devamsızlık, izin ya da çalışma sürelerini rahatlıkla hesaplayabilirsiniz. Bu süreler ise maliyet programlarına aktarılarak daha etkili bir çalışma süreci yaşayabilirsiniz.

Son zamanların en önemli faktörlerinden biri olan İnternet üzerinden satış konusunda da firmamız hizmet vermektedir. Neredeyse tüm firmaların bu algı üzerinden hareket ettiği ve tüketicilere yardımcı olduğu bilinmektedir. İnternet üzerinden yapılan satışlarda her zaman kaliteli ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. İnternetin günümüzde çok güvenli olduğu söylenemez. Bu yüzden işlemlerinizi yaparken güvenilir sistemlerle donatılmış siteler üzerinden satış yapan firmaları tercih edebilirsiniz. Günümüzde internet üzerinde her türlü bilgi bulunuyor ve yeteri kadar güvenli olduğunu da söylemek gerçekten zorlaşmıştır. Çünkü profesyonel kişiler istediği anda bilgilerinizi kontrol altına alabilmektedir. Bu yüzden kişisel bilgilerinizi paylaşmamaya ve internet üzerinden satış yaparken de bu duruma oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir.

  Hizmet Detayları