Bilgisayar ürünleri ve satışı

Bilgisayar

Bilindiği üzere bilgisayarın oluşturan fiziksel parçaların genel adına donanım adı verilir. Bu parçalar birçok alanda kullanılmaya da devam eder. Bilgisayarlar da bir donanımın parçası iç kısma yerleştirildiğinde iç donanım adını almaktadır. Buna bağımlı olmayan parçalara ise dış donanım adı veriliyor. Genel olarak bir bilgisayarın donanımları; Anakart, Bios, Bellek Kartı ve USB gibi birimlerden oluşabilir. Bilgisayar donanımlarıyla ilgili kaliteli hizmetleri https://www.edabilisim.com/ üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Hizmet Detayları

Güvenlik sistemleri ürünleri ve satışı

Güvenlik sistemleri

İş yeri ve evleriniz için güvenlik açısından kamera ihtiyaçlarınıza farklı çözümler sunuyor. Bu konuda sizler için Kamera Sistemleri hizmeti vererek bulunduğunuz alanı ya da iş yerinizi güvenle korumanızı sağlıyoruz. İş yeri ya da evlerinizi 7/24 koruyabilen bu sistemler sayesinde artık HD güvenlik kameralı çözümleri www.edabilisim.com olarak bizlerde bulabilirsiniz.

  Hizmet Detayları

Ticari yazılımlar satışı

Yazılım

Bilgisayar ve bağlı teknolojilerinin geliştiği günümüzde her alanda bilgisayar kullanımı yapılmaktadır. Bu sayede büyük bir bilgisayar pazarı oluşturulduğunu söyleyebiliriz. Bilgisayarlar yazılımlara ihtiyaç duyan birimlerdir. Bu anlamda Ticari yazılımlar konusunda da bir takım bilgilere ihtiyacınız olacaktır. İşletim sisteminden tutun da en küçük programlara kadar tüm bilgisayarlar yazılımlar sayesinde çalışabilmektedir.

  Hizmet Detayları

Domain

Domain

Alan adı almak isteyenler bu konuda isimlerin kolay hatırlanabilir olmasını ve ulaşılabilir olmasını tavsiye etmelidir. Domain (Alan Adı) internet üzerinde yer almak için sahip olmanız gereken kimliktir aslında. Alan adlarınız bir web sitenizin adı ya da adresidir. Ziyaretçilerin sizlere ulaşmasını sağlayan alan adları sayesinde ziyaretçi sayınızı da artırabilirsiniz.

  Hizmet Detayları

Hosting

Hosting

Kişisel bir web sitesi kurmak isteyenler ilk olarak domain yani alan adı almalıdır. Daha sonra ise web site dosyalarının çalışabileceği bir alan olan olması gerekiyor. Çünkü hazırladığınız web sitesini bu alanda kullanarak kullanıcılarınıza ulaşabilirsiniz.

  Hizmet Detayları

Ağ (Netwok) sistemleri

Yapım Aşamasındadır...

  Hizmet Detayları