Domain

Alan adı almak isteyenler bu konuda isimlerin kolay hatırlanabilir olmasını ve ulaşılabilir olmasını tavsiye etmelidir. Domain (Alan Adı) internet üzerinde yer almak için sahip olmanız gereken kimliktir aslında. Alan adlarınız bir web sitenizin adı ya da adresidir. Ziyaretçilerin sizlere ulaşmasını sağlayan alan adları sayesinde ziyaretçi sayınızı da artırabilirsiniz.


Domain (Alan Adı) İP adresi adı verilen ve bilgisayarların birbirleriyle bağlantı yapmasını sağlayan bu sistemlerle ilgili hizmetleri https://www.edabilisim.com/ üzerinden alabilirsiniz. Web sayfanızı ziyaret etmek isteyen kişiler İP adresinizi bilemeyecekleri için sizleri domain adınızla takip edecektir. Bu konuda akılda kalan ve kolay bir adres belirlemeniz de gerekiyor. Eda Bilişim olarak Domain (Alan Adı) konusunda da %100 müşteri memnuniyetiniz sağlanarak gerekli hizmetler sunulmaktadır.

İnternet kullanıcı sayısı milyonlara ulaştığı için sizler de kendinizi bu sektörde değerlendirmek istiyorsanız bir kimliğiniz olmalıdır. Bu kimlik sayesinde Google'da sizi tanıyacak ve internet üzerinde oluşturduğunuz kimlik sayesinde artık birçok kitleye de rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Domain adları bir şirketin ya da kişinin kullanmak üzere belirlediği isimler olduğu için ne kadar önem arz ettiğini anlamak da zor değil. Bu konuda hizmet alabilmek için güvenilir ve kolay bulunabilen adları seçerek internet üzerinde artık kendi kimliğinizi oluşturabilirsiniz. Firmamızın bu konudaki hassasiyeti ve güvenilirliği profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Bizlerle irtibata geçerek uygun alan adlarını kontrol edebilir ve talebinize göre satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Firma olarak İnternet üzerinden satış yapan ve bu konuda %100 müşteri memnuniyeti sağlayan hizmetlerimizde birçok kategoride de sizlere hizmet veriyoruz. Bu kategorilerin başında bilgisayar hizmetleri, yazılımlar, alarm sistemleri ve bilgisayar yedek parça tedariki gelmektedir. Ayrıca sitemizde güvenlik sistemi kurulumunda dikkat edilmesi gereken konular üzerinden de gerekli bilgilere sahip olabilir ve iş yeriniz ya da evinizde kullandığınız bilgisayarla ilgili tüm güvenlik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eda Bilişim Bilgisayar ve Güvenlik sistemleri olarak bu konuların tamamında sizlere en güzel hizmeti vermek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İstek ve görüşleriniz için bize ulaşmanız yeterlidir.